Worth - Bu Ambalaj Çözümü.

Buna değersin.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite Otomatik Çemberleme Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi

Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd
Fabrika ön kapısı Ofis Office1 İşleme atölyesi 1 İşleme atölyesi 2 İşleme atölyesi 3 Mekanik montaj atölyesi 1 Mekanik montaj atölyesi 2 Mekanik montaj atölyesi 3 Mekanik montaj atölyesi 4

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : buna değer
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 20000000-30000000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 40% - 50%
WORTH-IT paketleme çözümüne ve baskı sonrası ciltleme makinelerine odaklanmıştır.

Dongguan WORTH-IT Akıllı Equipment Co, Ltd Dongguan Çin'de bulunmaktadır. Şirket, otomatik paketleme makineleri ve baskı sonrası ciltleme makineleri geliştirmek, üretmek ve dağıtmak konusunda uzmanlaşmıştır.

Bu yapıştırma makinesi, açılış makinesi, shrink paketleme makinesi, kemer paketleme makinesi, otomatik sarma makinesi, dikey paketleme makinesi, otomatik sayfalama makinesi, kitap toplama makinesi ve benzeri gibi en özel üretim kuruluştur. . CE sertifikası ile ürünlerimiz ağırlıklı olarak tüm dünyaya satılmakta ve Avrupa ve Amerika ülkelerine ihraç edilmekte ve birçok tanınmış işletmenin iyiliğini ve onayını kazanmıştır.

Güçlü teknik güce, gelişmiş üretim tesislerine ve mükemmel personele sahibiz. Ayrıca, müşterinin gereksinimlerine ve telefon görüşmelerine ilk kez yanıt verebilecek 24 saat çevrimiçi hizmet sunan deneyimli bir satış ekibimiz var.

WORTH-IT standart dışı makine imalatına dikkat etmeye odaklanır ve makine kalitesini, yeni tasarımı ve standart olmayan makineyi her yıl iyileştirmek için büyük miktarda maliyet giriyoruz. Bu nedenle, farklı müşteriler için makinelerin özel tasarımları hakkında birçok dava topladık. Ürünlerimizin çoğunun CE sertifikası aldığı ve zaman testine dayanabilecek yüksek kalitede makineler sağlamak için QC ekibi kurduk.

Daha da önemlisi, her zaman birçok sektör için özelleştirilmiş, uygun fiyatlı paketleme çözümleri yapıyor ve uyguluyoruz. Elde etmeyi umduğumuz şey, müşterinin endüstrilerinin üretimini arttırmasına, paketleme çekiciliğini yükseltmesine, malzeme atıklarını azaltmasına ve toplam karı artırmasına yardımcı olmak.

Bizim youtube: https://www.youtube.com/watch?v=uY7_uhefB7s

İletişim bilgileri
Dongguan Worth-lt Intelligent Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Jason Xu

Tel: 86--769-82558273

Faks: 86--769-82558273

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)